Wycieczki z Friendhouse Apartments

 

Jeżeli interesuje Cię bliższe poznanie okolicznego dziedzictwa to świetnie się składa, ponieważ w swojej ofercie mamy również fakultatywne wycieczki. Oferujemy zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce, Auschwitz - Birkenau oraz piesze wycieczki po Starym Mieście i Kazimierzu. Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w takiej wycieczce, skontaktuj się z naszą recepcją, która przygotuje dla Ciebie rezerwację. Ze względu na duże zainteresowanie, prosimy o kontakt kilka dni wcześniej, aby mieć pewność, że będą jeszcze dostępne bilety. Wycieczki obejmują przewóz komfortowym samochodem od apartamentu na miejsce i z powrotem. Cena zawiera również opłatę za przewodnika i film dokumentalny.

 

Kopalnia Soli w Wieliczce to jeden z najcenniejszych i najbardziej znanych skarbów Małopolski. Jest to absolutna konieczność dla każdego turysty przyjeżdżającego do Krakowa - obecnie ponad milion zwiedzających każdego roku decyduje się odkrywać skarby podziemnej Wieliczki.

Wycieczkę można zarezerwować w trzech wariantach językowych: angielskim, włoskim oraz francuskim.

 

Auschwitz – Birkenau to obóz koncentracyjny i eksterminacyjny zbudowany przez Niemców w połowie1940 r. Obóz jest obecnie pamiątką z historii II wojny światowej. UNESCO dodało obóz do swojej listy światowego dziedzictwa w 1979 roku.

Wycieczka możliwa jest jedynie w języku angielskim.

 

Piesza wycieczka po mieście to wycieczka z ogólnymi informacjami o Krakowie i historii Polski, kulturze i mitach. Począwszy od samego początku, przez średniowiecze, aż po dzień dzisiejszy.

Wycieczka możliwa jest jedynie w języku angielskim.

 

Piesza wycieczka po dzielnicy Kazimierz i Podgórze, z informacją o jej 700-letniej historii z dyskusją o okupacji hitlerowskiej i jej komunistycznych dziejach.

Wycieczka możliwa jest jedynie w języku angielskim.

 

Możemy również zorganizować transfer z i na lotnisko. Jeżeli jesteś zainteresowany albo masz jakieś pytania, nie wahaj się z nami skontaktować :)

Powrót do góry