Sylwester 2018 Ostatni dzwonek!

Painting of Fireworks

 

Sylwester zbliża się wielkimi krokami i to już najwyższy czas na zaplanowanie tych wyjątkowych chwil. Zachęcamy do spędzenia Nowego Roku w najpiękniejszym mieście w Polsce, które ma dla Państwa ogromną ofertę propozycji, które pozwolą w szczególny sposób pożegnać stary rok i wejść w jeszcze lepszy nowy. Tutaj kilka pomysłów zarówno na bankiety, imprezy klubowe, jak i plenerowe.

 

Ze względu na to, że Sylwester już za niemal miesiąc, pragniemy przedstawić kilka naszych apartamentów, które czekają na rezerwację:

 

Apartament przy ul. Łobzowskiej 22

 

Luksusowy apartament o powierzchni 45 m2 z balkonem jest idealnym rozwiązaniem dla nawet dla grupy 6 osób. Apartament znajduje się w bliskiej odległości od rynku głównego w Krakowie w cichej i bezpiecznej okolicy. Centrum oddalone jest o 5 minut piechotą.  W apartamencie znajduje się ogrzewanie, w pełni wyposażona kuchnia, duże, wygodne łoże małżeńskie w sypialni, nowoczesna sofa w salonie oraz łazienka z prysznicem i wanną. W budynku jest monitoring oraz ochrona na miejscu. LINK DO OFERTY

 

Apartament przy ul. Szlak 50

 

Wyjątkowy apartament o powierzchni 28 m2 jest idealnym rozwiązaniem dla pary lub grupy czwórki przyjaciół. Apartament znajduje się przy tętniącej życiem ulicy, w bliskiej odległości od rynku głównego w Krakowie, dworca głównego oraz Galerii Krakowskiej. Centrum oddalone jest o 6 minut piechotą. W apartamencie znajduje się ogrzewanie, w pełni wyposażona kuchnia, duże, wygodne łoże małżeńskie, nowoczesna sofa oraz łazienka z prysznicem. LINK DO OFERTY

 

Apartament przy ul. Zwierzynieckiej 22

 

Komfortowy apartament o powierzchni 40 m2 jest idealnym rozwiązaniem dla 2-4 osób. Apartament znajduje się w doskonałej lokalizacji, bardzo blisko rynku głównego w Krakowie oraz zamku królewskiego na Wawelu i Bulwarów Wiślanych, w cichej i bezpiecznej okolicy. Centrum oddalone jest o 2 minuty piechotą. W apartamencie znajduje się ogrzewanie, w pełni wyposażona kuchnia, duże, wygodne łoże małżeńskie i nowoczesna sofa w sypialni oraz łazienka z prysznicem. LINK DO OFERTY

 

 

Apartamenty przy ul. Ariańskiej 6

 

Ostatnia oferta jest idealnym rozwiązaniem dla większej grupy liczącej nawet 16 osób! Oto cztery apartamenty typu studio, wszystkie mieszczące się obok siebie. Są to luksusowe apartament o powierzchni 33 m2, znajdujące się niedaleko od rynku głównego w Krakowie w cichej i bezpiecznej okolicy. Centrum oddalone jest o 7 minut piechotą. W każdym z nich znajdziecie Państwo ogrzewanie, w pełni wyposażona kuchnia, duże, wygodne łoże małżeńskie, nowoczesna sofa oraz łazienka z prysznicem. LINKI DO OFERT: APARTAMENT NR 1, APARTAMENT NR 2, APARTAMENT NR 3, APARTAMENT NR 4.

 

 

Pragniemy dodać, że w każdym naszym apartamencie do dyspozycji naszych gości jest również płaski telewizor, bezprzewodowy internet, świeże ręczniki i pościel, wysokiej jakości kosmetyki oraz pomoc obsługi. Co więcej zameldowanie możliwe jest o dowolnej porze po godzinie 15.

 

Największą zaletą naszych apartamentów jest wyjątkowa lokalizacji, która zapewnia bliskość wszelkich najważniejszych atrakcji turystycznych. Dodatkowo goście mają możliwość swobodnego poruszania się pieszo i korzystania z pobliskich sklepów oraz usług.

 

Rezerwując jeden z naszych apartamentów macie Państwo gwarancję najwyższej jakości oraz opieki naszych przemiłych recepcjonistek, które zawsze czuwają nad Państwa bezpieczeństwem i chętnie służą pomocą.

Powrót do góry