Kilka faktów o Friendhouse Apartments

Podróże

 

Ten post nie będzie poświęcony tematowi: Czy warto odwiedzić Kraków? Odpowiedź na to pytanie jest jednoznaczna – oczywiście, że tak. Poniżej pragniemy przestawić kilka ważnych faktów, których możecie nie wiedzieć o Friendhouse Apartments.

 

Recepcja

Jesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się teamem, w którym pracuje obecnie 10 osób. Na recepcji jest nas czwórka – Karolina, Anastazja, Daria oraz Jakub i pracujemy pod naszym patronem Piotrem. Zawsze służymy profesjonalną poradą i nie boimy się wyzwań. Możesz kontaktować się z nami codziennie od godziny 8:00 do 22:00 poprzez:

 

-pocztę elektroniczną: reception@friendhouse.pl

 

-pod numerem telefonu: +48 690 035 630

 

-lub jeżeli masz dostęp do Internetu (w każdym naszym apartamencie jest darmowy), poprzez Whatsapp pod tym samym numerem telefonu jak powyżej.

 

Wspierają nas również profesjonalni konserwatorzy: Andrzej, Mieczysław oraz Konrad, którzy doskonale znają swoją pracę i potrafią usunąć każdą usterkę.

 

Nasze biuro mieści się przy ulicy Szlak 65 w pokoju numer 1007.

 

Meldunek

Zdajemy sobie sprawę z tego, że często podczas wyjazdu do innego miasta ciężko jest dokładnie określić godzinę przyjazdu. W trasie można napotkać nieprzewidziane przeszkody, które sprawiają, że podróż się wydłuża, a my martwimy się, że nie zdążymy na umówioną godzinę. Friendhouse Apartments wychodzi temu naprzeciw. Nasz zespół kilka dni przed planowanym przyjazdem podaje Gościom instrukcję do samodzielnego meldunku. Dzięki temu systemowi, nie tylko nie trzeba spieszyć się do umówionego miejsca na wyznaczoną godzinę po odbiór kluczy, ale można przyjechać o dowolnej porze, nawet w środku nocy, pod adres apartamentu, a klucz zawsze będzie czekać w umówionej skrytce. Instrukcje są bardzo proste i sam proces meldunku jest szybki i przyjemny.

 

Depozyt

Często pytacie nas czy pobieramy jakąś kaucję. Otóż nie. Ufamy Gościom, iż szanują nasze mieszkania jak swoje własne, w związku z tym nie prosimy o żadne wcześniejsze depozyty. Gdybyśmy jednak dostrzegli jakieś zniszczenia po wymeldowaniu naszych Gości, kontaktujemy się i staramy wyjaśnić sytuację.

 

Cena

Ważnym aspektem naszej polityki cenowej jest fakt, iż nie dzielimy opłaty na ilość Gości. Oznacza to, że wynajmując apartament, cena nie będzie różnić się w zależności od ilości osób. Jeżeli w trakcie rezerwacji brałeś pod uwagę więcej, niż finalnie okazało się osób, to nic nie szkodzi, cena się nie zmieni. Jeżeli jednak Twoja rezerwacja dokonana została na określoną liczbę, ale jednak chciałbyś wziąć dodatkową osobę, daj znać recepcji, która doradzi rozwiązanie i przygotuje apartament na większą ilość osób.

 

To tylko kilka faktów na temat naszej firmy. Jeżeli nadal posiadasz jakieś wątpliwości poczytaj naszą zakładkę Najczęściej zadawane pytania lub skontaktuj się z naszą recepcją.

 

Powrót do góry