Hotel czy apartament? Co lepiej wybrać?

 

Jaki nocleg lepiej wybrać udając się do obcego miasta? Bez względu na to czy jest to krótki czy długi pobyt, poniżej przedstawimy kilka zalet, opowiadających się za wyborem apartamentu zamiast hotelowego pokoju.

 

1. Cena

Wybierając apartament płacisz niższą cenę, która waha się w zależności od metrażu, nie ilość osób. Cena obejmuje standard, a nie hotelową obsługę

 

2. Jak w domu, a jednak na wakacjach

Apartamenty charakteryzują się większą swobodą i prywatnością. Kolejna zaletą jest fakt, iż w apartamencie można przyjmować gości. Kuchnia przystosowana jest do przygotowania obiadu czy romantycznej kolacji. Jest to również duże ułatwienie dla rodzin z dziećmi, którym w prosty sposób można przyrządzić ich ulubione potrawy. 

 

3. Wielkość i wyposażenie

Nie ulega wątpliwości, iż apartamenty są najczęściej większe od hotelowego pokoju. Są również lepiej wyposażone. W każdym naszym apartamencie do dyspozycji gości poza lodówką, kuchenką, czajnikiem i tosterem nierzadko znaleźć można piekarnik, zmywarkę czy pralkę.

 

4. Prosty check-in

Zapomnij o meldunku w hotelowej recepcji. W naszych apartamentach nie ma mowy o męczącym odbieraniu kluczy. Kilka dni przed przyjazdem nasza obsługa zapozna Cię z instrukcją ich odbioru. Klucze zawsze czekają w skrzyneczce przy drzwiach do apartamentu. 

 

5. Lokalizacja

Nasze apartamenty położone są blisko centrum, największych atrakcji turystycznych czy centrów biznesowych. Pozwala to na kilka dni wczuć się w klimat miejsca i poczuć prawdziwą magię Krakowa.

Powrót do góry