Przewodnik po apartamentach Friendhouse

Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu kilka lokalizacji naszych apartamentów. Wszystkie znajdują się w centrum miasta, blisko najważniejszych punktów turystycznych. Życzymy miłej lektury, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszą recepcją :-)

 

 

Aleja Ignacego Daszyńskiego, dwa nowoczesne budynki z windą, zlokalizowane w centrum miasta pomiędzy Starym Miastem a dzielnicą żydowską. Dostęp do sklepu spożywczego i kawiarni w tym samym budynku. Przed budynkiem znajduje się zielony park i plac zabaw dla dzieci. Apartament usytuowany jest w pobliżu tradycyjnego targu "Hala Targowa" ze świeżymi owocami i warzywami, a także polskim rzemiosłem. Około 1500m do Dworca Głównego z dobrymi połączeniami autobusowymi, tramwajowymi i kolejowymi oraz do Galerii Krakowskiej, jednej z najczęściej odwiedzanych galerii handlowych w Krakowie.

 

 

 

Ulica Kazimierza Wielkiego, szklany budynek z windą i ochroną. Położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Możliwość skorzystania z bezpłatnych miejsc parkingowych na terenie posesji. Łatwy dostęp do każdej usługi, takiej jak banki, poczta, przychodnia zdrowia i szpital, apteka, fryzjer, siłownia, kościół, sklepy. Idealne połączenie tramwajowe do każdej części miasta, najbliższy przystanek tramwajowy oddalony około 2 minuty spacerem. Rynek Główny znajduje się kilka przystanków tramwajowych, pieszo około 20 minut. W pobliżu wiele kawiarni, pubów, restauracji i fast foodów.

 

 

 

Sandomierska, rezydencja rycerska, nowy budynek z ochroną. Nieopodal przystanke autobusowy łączącym zarówno z lotniskiem, jak i każdą częścią miasta. Położony nad Bulwarami Wiślanymi, ulubionym miejscem do spędzania leniwych popołudni z przyjaciółmi i rodziną. Istnieje również możliwość wypożyczenia rowerów i zwiedzania miasta. Bardzo blisko do Muzeum Manggha i największego w Polsce Centrum Kongresowego ICE. Mniej niż 100m do klubu fitness. W odległości około 500 metrów najbliższy sklep spożywczy i mały tradycyjny targ "Rynek Dębnicki". W najbliższej okolicy spa, fryzjer, puby i restauracje, teatr i filharmonia. Do przeciwnej stronie Wisly podziwiać można Zamek Królewski na Wawelu, a odległość do Rynku Głównego wynosi około 1 km.

Powrót do góry