AKCEPTUJEMY BON TURYSTYCZNY

AKCEPTUJEMY BON TURYSTYCZNY

Wakacje nabierają mocy !

 

Zaplanuj sobie wymarzony czas z dziećmi w jednym z naszych wspaniałych apartamentów i wykorzystaj bon turystyczny! Bon możesz aktywować już od 1 sierpnia!

Bon turystyczny wspiera polskie rodziny i jednocześnie branżę turystyczną w okresie kryzysu wywołanego pandemią COVID-19. To dokument elektroniczny uprawniający do kwoty 500 zł na każde dziecko, który możesz wykorzystać aż do końca marca 2022 roku

 

Dla kogo?

Z bonu turystycznego skorzystasz, jeśli posiadasz co najmniej jedno dziecko do 18 roku życia. Na każde dziecko przysługuje jeden bon w wysokości 500 zł. Na dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności przysługuje więcej, bo aż 1000 zł.

Podobnie jak w programie „Rodzina 500 Plus”, bon przysługuje niezależnie od poziomu dochodów. 

 

Jak aktywować?

Bon turystyczny zostanie dla Ciebie wygenerowany w systemie teleinformatycznym, po zarejestrowaniu się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS).

 

Jak płacić?

Bon, w formie unikalnego, 16-cyfrowego numeru, otrzymasz za pomocą wiadomości tekstowej na wskazany przez Ciebie numer telefonu lub adres poczty elektronicznej. Numer ten okazujesz podczas rezerwacji pobytu.  I już możesz cieszyć się wakacjami czy feriami ze swoimi dziećmi!

 

Rezerwuj już dziś: reservation@friendhouse.pl

Powrót do góry